Regulamin promocji

REGULAMIN PROMOCJI W SKLEPIE INTERNETOWYM NEONME.PL 

§1

ORGANIZATOR PROMOCJI 

  1. Organizatorem promocji w sklepie internetowym neonme.pl jest firma Druknij.to Sebastian Mozer z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 11A, 02-676, woj. Mazowieckie, NIP: 951-166-13-97,

zwany dalej Właścicielem sklepu. 

§2

CZAS TRWANIA PROMOCJI 

  1. Promocje w sklepie internetowym neonme.pl trwają okresowo. Czas trwania każdej promocji jest określony przez Właściciela sklepu w ofercie komunikującej daną promocję.

§3

ZASADY PROMOCJI 

  1. Każdemu Uczestnikowi promocji, który spełnia wymagania określone w § 4 ust. 1 i 2 niniejszego Regulaminu, zostaną wysłane produkty objęte promocją lub zostaną naliczone stosowne rabaty przy zakupach w sklepie internetowym Neonme.pl.
  2. Promocje nie łączą się z innymi promocjami i rabatami w sklepie online, chyba że właściciel ustanowi inaczej i zakomunikuje to w formie postów informacyjnych.

§4

WARUNKI UCZESTNICTWA 

  1. Uczestnikiem promocji może być:

Klient sklepu internetowego Neonme.pl, czyli osoba fizyczna, której Właściciel sklepu na podstawie określonych przez siebie warunków, daje możliwość korzystania z ofert promocyjnych i rabatów w sklepie internetowym Neonme.pl. Osoba taka wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodnie z obowiązującym na terenie RP prawodawstwem. Przetwarzanie danych osobowych ma na celu realizację promocji w sklepie internetowym Neonme.pl. 

  1. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie transakcji bezgotówkowej lub gotówkowej na warunkach określonych w Regulaminie sklepu.

§5

ZWROTY I REKLAMACJE 

  1. Reklamacje produktów zakupionych w ramach Promocji są możliwe na zasadach opisanych w Regulaminie Sklepu Internetowego Neonme.pl, dostępnego na stronie:

https://neonme.pl/pl/i/Regulamin/3 

§6

POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

  1. Właściciel sklepu internetowego zapewnia ochronę danych osobowych uczestników promocji i oświadcza, że wykorzystanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883).
  2. Warunki Regulaminu promocji zostaną udostępnione na stronach internetowych.
  3. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące Promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą na adres sklep@neonme.plw terminie 14 (czternaście) dni od zakończenia danej Promocji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl